למה כדאי לעשות רילוקיישן לארה״ב?

מכנים אותה ארץ האפשרויות, ארץ ההזדמנויות, ארץ שבה כל אחד ואחת מאיתנו יכול לממש, להגשים את עצמו ולהצליח אז למה כדאי לעשות רילוקיישן לארה״ב?

  1. יותר הזדמנויות – ארה״ב היא למעשה פדרציה של 50 מדינות. בארה״ב יש הרבה יותר הזדמנויות להצליח שכן התחרות גדולה יותר ויש יגידו – ״יש מקום לכולם״. כמובן שכמו שאפשר להיכשל בישראל, אפשר להיכשל גם בארה״ב אך מגוון האפשרויות רחב יותר ודי בקלות אפשר למצוא את המקום שלך, לפרוש כנפיים ולבנות את עצמנו מבחינה כלכלית, שלב אחר שלב.
  2. בגלל שפשוט יותר זול – יוקר המחיה בישראל הוא מהגבוהים בעולם. יש מדינות וערים בארה״ב שהרבה יותר זול לחיות בהן, הרבה יותר זול לקנות או לשכור בית, לרכוש רכב, לעשות קניות בסופר בקיצור רוב השירותים נחשבים לזולים יותר. כמובן שלא מדובר במנהטן או בערים מרכזיות אחרות אך בהחלט יש מקומות לא פחות שווים בהם אפשר לחיות בכבוד ולא רק לנסות ״לסגור את החודש״, בשונה מבארץ. לכן אם אתם נמצאים בתחילת דרככם המקצועית או לחלופין מוכנים לנסות משהו חדש כדי לחסוך כסף ולבנות את עצמכם בשאיפה אפילו אולי לחזור לארץ בשלב כזה או אחר, מעבר לארה״ב, בהחלט יכול לתת להקפיץ אתכם כמה מדרגות.
  3. האנגלית – אין זו הפתעה שמי שיודע לדבר אנגלית ברמה גבוהה, לקרוא, לכתוב ולנהל שיחה שוטפת יהיה לו הרבה יותר קל להתנהל בעולם הזה באינספור היבטים. אנגלית היא שפת המסחר, השפה שבה לומדים לימודים אקדמאיים בחו"ל, שפה חשובה שמסייעת לנו להתנהל ולתקשר עם אנשים מכל מקום. לכן אם הילדים שלכם עדיין קטנים ואתם מבינים עד חשוב להטמיע בהם את השפה, או אם אתם מחפשים דרך לשפר את האנגלית שלכם בכמה רמות בשילוב עם הרפתקה יוצאת דופן, הדרך הטובה ביותר לשפר שפה היא פשוט לגור במקום שמדברים אותה.
  4. חוויה של פעם בחיים – כמה פעמים בחיים כבר ייצא לכם לא רק לחשוב על ההזדמנות אלא לעשות מעשה. רילוקיישן לארה״ב הוא חוויה מסחררת בה תוכלו לטייל באינספור מקומות, להיחשף לנופים, תרבויות, ללמוד דברים חדשים ועוד. תופתעו אולי לגלות שאם באמת תחליטו לעבור, משהו נפלא יקרה לכם בתור משפחה או בתור זוג. המרחק מהמשפחה המורחבת אמנם מחזק אבל לעתים גם תובעני ולכן כמה שנים של מגורים במקום אחר, יחזקו את התא המשפחתי הקטן שלכם, יתן לכם כוח ויעמיק את הקשר.

אז קדימה, חשבו על זה קצת יותר לעומק, עזרו אומץ, הכינו את המסמכים, ביטוח בריאות לארה"ב ופשוט לכו על זה.

מודעות פרסומת