איך מאתרים עורך פטנטים מקצועי ואמין?

עורך פטנטים

תחום הפטנטים הוא תחום שחולש על כלל אוכלוסיית העולם, הוא משפר את איכות החיים, מביא עמו את הקדמה, והוא עוזר לאנשים רבים למצוא את התחום והמקצוע המתאים להם מכל. כיום, גם בארצות המערב וגם בארצות המזרח קיימים מאות אלפי פטנטים חדשים הצצים בכל יום.

קצת על עורך פטנטים

עורך פטנטים הוא אדם מקצועי שקיבל הסמכה משפטית והסמכה טכנולוגית שבגינן הפך אותו האדם לכזה שתפקידו לסייע לאנשים וחברות לרשום זכויות קניין רוחניות ופטנטים על שמם. עורך פטנטים הוא איש מקצוע שמחזיק רישיון מיוחד שמקנה לו את המומחיות  והידע הנדרשים לצורך מילוי תפקיד זה.

אז את מי מייצגים בדרך כלל עורכי הפטנטים

עורכי פטנטים מייצגים אנשים פרטיים בעלי המצאה או פטנט, אך הם מייצגים בעיקר חברות סטארט אפ והייטק בעלות פטנטים בתחום הרפואי ותחום התוכנה. עורכי פטנטים מייצגים את הלקוחות שלהם בפני רשם הפטנטים והם מייצגים לקוחות שונים גם בבית משפט ובליווי עורך דין נוכח בדיון.

מהם השירותים של עורכי פטנטים?

עורך הפטנטים נותן שירות לאנשים וחברות שדורשים את המונופול על ההמצאה או הפטנט שלהם, והוא מסייע בתהליך רישום הפטנט ברשות הפטנטים ובתהליכי הבירוקרטיה והגשת הבקשות. באמצעות עורכי פטנטים ניתן לעבור את כלל מסכת הבקשות בצורה טובה יותר ולקבל מונופול על הפטנט בקלות ובמהירות.

פטנט

איך מאתרים עורך פטנטים מקצועי ואמין?

בתחילה חשוב לשים לב כי עורך הפטנטים עוסק במגוון שירותים ביניהם:

חיפוש פטנטים, רישום פטנטים, עריכת פטנטים, ניהול קניין רוחני, יעוץ ובניית אסטרטגיה, וסימני מסחר.

עוד יש לברר כי עורך או עורכת הפטנטים בעלי הסמכה לעסוק במקצוע זה, וכי הם בוגרי מקצוע הנדסי או בעלי תואר ראשון רלוונטי.

אם אתם מעוניינים למצוא עורך/ת פטנטים טוב/ה שימו לב כי העורך התמחה במשרד עריכת פטנטים וערכו פטנטים רבים — מה שמראה על ניסיון בתחום. עוד חשוב לבדוק כי העורך בקיא במקצועות התוכנה וניהל פרויקטים שונים בעברו.

שימו לב כי לעורך הפטנטים ניסיון גם בעריכת פטנטים לאנשים פרטיים וגם בעריכת פטנטים לחברות הייטק. עורך פטנטים טוב מתמחה גם במתן תמיכה בהליכים משפטיים הקשורים לפטנטים וניהול קניין רוחני של חברות וארגונים.

בנוסף, עורך או עורכת פטנטים טובים עובדים בדרך כלל בליוויי משפטי ובייעוץ של עורך דין המתמחה בפטנטים. בצורה זאת ניתן לקבל שירות טוב ומקצועי יותר, מידע על עורך פטנטים מומלץ ניתן למצוא באתר של מאיה פטנטים.

מודעות פרסומת