האם החברה שלך זקוקה ליועץ ביטוח בריאות קבוצתי?

יועץ ביטוח בריאות קבוצתי

כיום, מעסיקים רבים רוכשים ביטוח קולקטיבי עבור העובדים שלהם. עובדים הם המשאב החשוב ביותר בכל ארגון, עסק או חברה, והיום זה כבר ברור שהשקעה בהם כמוהה כהשקעה בארגון. אם אתה שוקל לרכוש ביטוח לעובדים שלך ועדיין לא עשית זאת, שווה לך להיעזר ביועץ בריאות שיבחר עבורך ועבור העובדים שלך את הטוב ביותר.

על האתגר שברכישת ביטוח קולקטיבי
רכישת ביטוח קולקטיבי עבור העובדים היא דרך נפלאה ליצור עבורם תנאי עבודה נוחים ומתגמלים שיעודד אותם להשקיע במקום העבודה ולהיות מחוייבים אליו. רבים הם בעלי החברות, המעבידים ומנהלי הארגונים שרוכשים ביטוח לעובדים שלהם ובכך מאפשרים להם לממש את חזון הבריאות שלהם דרך מקום העבודה.
העניין הוא שרכישת ביטוח קולקטיבי עבור עובדים היא לא סיפור פשוט כל כך. הענף הביטוחים היום כה משגשג ומתווספים אליו כל הזמן עוד ועוד תחומים. הריבוי הזה מקשה גם על האדם המשכיל, שיש לו מודעות צרכנית גבוהה ושמתנהל פיננסית באופן אחראי להבין מה הכי נכון לו ואלו תנאים הם האולטימטיביים עבורו.
אם נוסיף לכך את העובדה, שחברות הביטוח הן גוף כלכלי שחותר לגריפת רווחים ועל כן האינטרס שלו הוא למכור את המוצרים היקרים ביותר ללקוחותיו- הרי שקל מאוד למעביד שרוכש את הביטוח לעובדיו להתקשות לנווט בין כל האפשרויות הקיימות וללכת לאיבוד או לחילופין לשלם מחיר יקר יותר עבור עסקה ביטוחית ממה שמחייבת המציאות.

הסתייעות ביועץ ביטוח בריאות שהוא מומחה חיצוני ונייטרלי
בדיוק מהסיבות הללו רצוי להתייעץ עם יועץ ביטוח בריאות, שהוא מומחה נייטרלי אשר אינו מייצג את חברת הביטוח אלא את הלקוח, כלומר אותך. יועץ בריאות הוא מומחה בתחום ביטוחי הבריאות המכיר היטב את השוק, על כל תחומי הביטוח הקיימים בו ועל שלל המסלולים והמחירים המוצעים על ידי חברות הביטוח.
השילוב הזה- בין הידע של יועץ הבריאות לבין היותו נטול אינטרסים או ליתר דיוק, בעל אינטרס אחד והוא לראות את טובת הלקוח- יבטיח שהביטוח שיירכש הוא המתאים ביותר לצרכים שלך ושל העובדים שלך. אין שום סיבה לשבור את הראש ולבצע סקר שוק לבירור האופציות הקיימות באופן עצמאי, כשאפשר לתת למומחה חיצוני לעשות את העבודה באופן יעיל הרבה יותר, מדוייק הרבה יותר ומוכוון הרבה יותר לצרכים.

בחרו יועץ ביטוח בריאות ברצינות
חשוב לציין, שעל מנת להפיק את המירב מההתקשרות עם יועץ ביטוח הבריאות, יש לבחור אותו בקפידה.  חשוב להבטיח שמדובר במומחה בתחום ביטוח הבריאות, שיש לו היכרות עם תחום הביטוחים הקולקטיביים, שהוא שונה לחלוטין מהביטוחים הפרטיים. כמובן, שרצוי שתהיה אינטראקציה טובה עם מומחה הביטוח.
יועץ ביטוח מקצועי צריך להיות מסוגל להקשיב לצרכים שלכם ולתת להם מקום כדי שהוא יוכל להתאים לכם את הביטוח האולטימטיבי והמותאם ביותר לצרכים.

מודעות פרסומת