תיקון שלט ג'ויסטיק

תיקון שלט ג'ויסטיק

הגעתם הביתה מבית הספר או מהעבודה ואתם לא יכולים לחכות להמשיך ולשחק במשחק ששיחקתם אתמול או לשבור שיא חדש במשחק הפלייסטיישן האהוב עליכם. התיישבתם על הספה בנינוחות, הפעלתם את המשחק על המסך ופתאום… שלט הג'ויסטיק לא עובד!
יש יותר מאכזב ושובר ציפיות מזה?
מצד שני, לא צריך להיבהל או להילחץ כי את רוב התקלות אנחנו במבדה כבר מכירים וברוב המקרים לא יהיה צורך להחליף את שלט הג'ויסטיק,

עכשיו, כשפלייסטיישן 4 ודור קונסולה חדש נשוא אלינו, חברת סוני, המייצרת את קונסולות הפלייסטיישן הנמכרות ביותר בעולם, למדה מטעויות העבר ופתרה בעיות רבות שגיימרים נתקלו בהן עם הקונסולות הישנות. שלטי הג'ויסטיק הישנים יותר לא היו נוחים לאחיזה, דרשו גמישות יתר באצבעות, ולילדים הקושי היה גדול יותר. לכן גם התקלות בשלטי הג'ויסטיק היו רבות יותר.
שלט הג'ויסטיק החדש מעוצב בצורה שונה, הוא קצת יותר גדול מהקודם והרבה יותר נוח להחזיק אותו ולשחק בו לאורך זמן, הוא מכיל מספר תכונות חדשות, יש בו גם אפשרות חיבור אוזניות, רמקול מובנה, מערכת הרטט שופרה באופן משמעותי וניתן להרגיש זאת, פשוטו כמשמעו!
אין ספק שסוני שיפרה את איכות שלטי הג'ויסטיק באופן ניכר.

בעיות בשלטי הג'ויסטיק

עדיין, כמו כל מכשיר אלקטרוני, אתם עלולים להיתקל בתקלות שונות כשהנפוצה ביותר היא תקיעות או שבר בכפתורים L2 או R2 שצריך לתקן בשלט הגויסטיק. התיקון לא יקר ולא מסובך. במעבדה שלנו הטכנאים המוסמכים יטפלו בתקלה בידיים עדינות ונאמנות ואם יש צורך בחלקי חילוף, אנו משתמשים רק בחלקים מקוריים.
הדרך הפשוטה ביותר לפתור מגוון בעיות אחרות, אם למשל הג'ויסטיק לא רטט או מגיב פחות טוב לתנועות, היא איפוס הבקר וגם את הפעולה הזאת אנו מבצעים במעבדה.
אנחנו רוצים שתמשיכו ליהנות מביצועי שלטי הג'ויסטיק של הקונסולה שלכם ולשחק בנחת ובלי לדאוג שתקרה תקלה, לכן לאחר התיקון אנו נותנים לכם אחריות על התיקון, כך שאם התקלה תחזור על עצמה, יש לכם תמיד לאן לפנות.

תיקון שלט ג'ויסטיק

אנו מפעילים שירות תמיכה טלפוני 24 שעות 7 ימים בשבוע באמצעות הסקייפ, המייל, או דף הפייסבוק שלנו. ניתן ליצור קשר גם בשירות הטלפוני בשעות הפתיחה.

כל המוצרים הנמכרים בחנות הם מקוריים בלבד, שירות התיקונים שלנו בעל שקיפות מלאה ללקוח, כך שלא תופתעו במחיר או בסוג תיקון בלי שעדכנו אתכם.

אנחנו מבצעים תיקונים לקונסולות עוד מתקופת פלייסטיישן 1, כך שאנחנו מספיק ותיקים ומנוסים במעבדת התיקונים.

מודעות פרסומת