איך בוחרים גיינר

גיינר מסייע לעלייה במשקל

מהו גיינר וכיצד בוחרים אותו? שוק התזונה והכושר בארץ הולך ומתפתח, וגיינר הוא תוסף תזונה שהפך עם השנים לפופולארי במיוחד. במאמר הבא נסביר לעומק מהו גיינר וכיצד תתאימו את הגיינר הנכון ביותר לכם.

מהו גיינר

גיינר הוא שם לתוסף תזונה שמיוצר בצורה של אבקה. מטרתו של המוצר הוא לסייע לעליה במשקל ולעשות זאת במהירות גבוהה. הגיינר תורם רבות למסת השריר תוך שהרכיבים העיקריים של הגיינר הם פחמימות פשוטות ופחמימות מורכבות.

כיצד הגיינר מסייע לעלייה במשקל?

גיינר מסייע לעלייה במשקל בשל השילוב שהוא מכיל בין פחמימות פשוטות ופחמימות מורכבות. הפחמימות הפשוטות מתפרקות במהירות, והפחמימות הפשוטות נספגות בגוף בקצב איטי יותר – מה שמייצר אספקת פחמימות לשרירים בצורה טובה ויציבה. בנוסף, המוצר מכיל מגוון מרכיבים תזונתיים בריאים כמו מינרליים, חמוצות אמינו, חלבונים ועוד.

למי מתאים לצרוך גיינר?

צריכת גיינר מתאימה בדרך כלל לספורטאים שמעוניינים להגדיל את מסת השריר. הספורטאים מעוניינים במאזן טוב של קלוריות שלא ניתן להשיג דרך תזונה רגילה שכוללת אוחר הרבה חלבון.

צריכת המוצר מעולה גם למי שרוצה להגדיל את מסת השריר בצורה מהירה. הפתרון שמציע גיינר מתאים גם לספורטאים וגם לאנשים שצריכים להעלות במשקל מסיבות רפואיות.

גיינר – תחליף מושלם לארוחה

אנשים רבים צורכים גיינר כתחליף לארוחה המכילה חלבונים. הגיינר מונע השמנה, והוא לעיתים נחשב למוצר חובה שיש לבחור בקפידה. את הגיינר ניתן לצרוך גם בשעות הלילה או בשעות הבוקר. בזמן אימון חשוב לצרוך את המוצר פעם נוספת.

ברכשית הגיינר מומלץ להתייעץ לגבי השימוש עם איש מקצוע שנמצא בפארמים השונים או לקבל מידע נרחב וכתוב על הגיינר מחברות שמספקות מוצר זה און ליין.

כיצד בוחרים גיינר?

כיום יש מגוון רב של גיינרים המוצגים על מדפי הפארמים השונים. על מנת להתאים גיינר, מומלץ לבדוק מהו קצב חילוף החומרים שלכם, מהו המשקל שתרצו להעלות, ובמקרים של עלייה במשקל מסיבות רפואיות – חשוב להתייעץ עם רופא או תזונאית לגבי צריכת המוצר. עוד כדאי לצרוך גיינר במקרים כאשר ישנו ריכוז גדול של פחמימות, חלבון וערכים קלוריים גבוהים אך מאוזנים.

בכל מקרה לפני צריכת המוצר חשוב לבדוק מהו הגיינר שמתאים לכם מכל, ולנסות ולבדוק את ההשפעות שלו על גופכם והעלאת מסת השרירים שלכם בעקבות צריכתו.

מודעות פרסומת