שמלות כלה צנועות- כבר לא רק לדתיות

כל בחורה צעירה חולמת על שמלת הכלה העתידית שלה וכבר ביום הצעת הנישואין, היא שולפת את הקטלוגים מהמגירה ומעיינת בשקידה רבה בין העמודים. אין ספק כי יחד עם אופנת העילית, גם האופנה של שמלות הכלה משתנה מעת לעת וכיום ניתן לראות עיצובים הרבה יותר מתוחכמים, יצירת אומנות לכל דבר. אם בעבר עיצוב שמלת כלה היה מתפרש כעבודה פחות אומנותית, אלא המונית, כיום ההפך הוא הדבר ונראה כי מעצבי על רבים מעצבים שמלות כלה לנשים מפורסמות, מה שהופך במהרה לטרנד עולמי. מאחר שכיום האיכות היא הרבה יותר גבוהה, בכל הקשור לבד ובכל הקשור לגזרה ולעיצוב, לעיתים המחירים הם מעט גבוהים, שכן מדובר בשמלה שהושקעה בה לא מעט עבודה וכמובן חומרי גלם יקרים.

שמלת כלה ללא מחשוף

טרנד מאוד משמעותי באופנת הכלות הוא שמלות כלה צנועות ולא רק לדתיות, אם בעבר הצטייר כי רק דתיות לובשות שמלות צנועות שלא חושפות טפח או טפחיים, כיום צעירות רבות בוחרות דגמים צנועים מאחר כי הם הרבה יותר אופנתיים ומרשימים מכל שמלת כלה חשופה. אין ספק כי ביום החתונה הכלה היא המרכז של כל האירוע וכל העיניים נושאות אליה, בכדי לראות מה היא לובשת, איזו תסרוקת היא עשתה בשיער ואם התאפרה עדין או גס. בימים עברו השמלות החשופות בחזה והנפוחות בחצאית היו השמלות הפופולאריות, אך כעת בנות יעדיפו שמלות כלה צנועות ללא מחשופים וללא חצאית מתנפחת, אלא גזרת A שמחמיאה כמעט לכל גוף.

יחס מקצועי ונעים

התחרות בעולם החתונות היא מאוד גדולה ובעיקר בזירת שמלות הכלה, מאחר שכל שנה נולד מעצב חדש שיוצר שמלות כלה שונות ומיוחדות, אך יחד עם זאת חשוב לבחור בשמלות כלה איכותיות, שנתפרו באופן אישי, בעבודת יד ולא במפעל המוני. הכלה צריכה להרגיש מיוחדת גם לפני היום המיוחל, בפגישה עם מעצב השמלות, כך שמין ההכרח שתקבל יחס אישי ושירות מקצועי. אומנם יש מעצבי שמלות רבים שיוצרים שמלות יפות, אך לצערנו מעניקים יחס מזלזל ולא נעים, מה שבאופן אוטומטי מבטל את העסקה בינם לבין הכלה. כלות אוהבות שמתייחסים אליהן, מעניקים להן תשומת לב ואומרים להן כמה הן יפות, במיוחד כשהן מודדות את שמלות הכלה. הבחירה של הכלה חשובה מאוד מאחר כי מלבד שמלה מוכנה בסיום, תצטרכי להגיע למספר פגישות מדידה וכמובן זמן לשינויים, כך שהקשר בינך לבין המעצב צריך להיות ידידותי ונעים.

מודעות פרסומת