היתרונות של פנס ראש נטען

פנס ראש נטען

החל מאנשי ביטחון, דייגים בלילה, ציידים ביער, מטיילים ושאר הרפתקנים ואנשי שטח – כולם משתמשים בפנסים. פנס הוא תמיד חלק חשוב בציוד ויש לו אינספור שימושים. ישנם גם סוגים שונים של פנסים ובולט במיוחד הוא פנס הראש. פנסי ראש הם אינם דבר חדש ומשתמשים בהם כבר מאוד שנים. רק הדבר היחידי שהשתנה היא הטכנולוגיה; הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו לראות יותר טוב עם נורות לד חזרות וחסכוניות בחשמל וכך אנו מפיקים תועלת גדולה יותר מפנסי הראש.

פנס ראש נטען הוא אחד מהפנסים השימושיים ביותר ויש לו הרבה יתרונות. בראש ובראשונה, עצם העובדה שניתן להטעין אותו כבר נותנת ערך רב למשתמש. ההתעסקות האינסופית עם סוללות חד פעמיות או אפילו סוללות נטענות היא פשוט בלתי נסבלת וגם די יקרה. לעומת זאת פנס ראש נטען עם סוללה נטענת מבטל לכם את כל כל ההתעסקות עם סוללות חד פעמיות. הפנס מגיע עם סוללת ליתיום נטענת, ממש כמו הטלפון הנייד והופך את כל ההטענה לפשוטה יותר. גם זמן הפעולה הוא ארוך יותר בזכות סוללות ליתיום של 2200ma ונורות led חסכוניות במיוחד. לא רק שהפנס הוא על סוללה חזקה וחסכוני בחשמל, ניתן גם להוסיף יחידת גיבוי המעניקה לו 12 שעות של תאורה המתאימים למשתמש המקצועי. ואם בכל זאת התרוקנה הסוללה, אל דאגה, הפנס מגיע עם מטען המתחבר למצת הרכב.

פנס ראש, כשמו כן הוא ועונדים אותו על הראש. צורת השימוש הזו מאפשרת לכם את אלומת האור בדיוק למקום שאליו אתם מסתכלים ובמקביל ליהנות מיידים חופשיות לבצע פעולות אחרות. מסיבה זו הפנס יכול להיות מאוד שימושי כאשר יוצאים לשטח, אם אתם רוצים להרכיב אוהל בלילה או להחליף צמיג בחשכה, פנס ראש הוא בדיוק האביזר שאתם צריכים.

פנס ראש נטען בנוי במיוחד לשימוש שטח כבד. היצרן לוקח בחשבון שהפנס עלול ליפול ולחטוף מכות  ולכן הוא מוגן לחלוטין מפני זעזועים ואף נחשב למתאים לשימוש צבאי. החוזק הרב שלו מושג בזכות גוף אלומיניום ועדשת זכוכית משוריינת. הוא עמיד לחדירות מים ולכלוך ולכן מתאים לטיולים והרפתקאות.

פנס ראש נטען הוא פשוט הפרטנר שלכם בכל מקום שאתם הולכים. קודם כל מומלץ לשמור אותו תמיד ברכב למקרה חירום ובמיוחד אם יש לכם רכב שטח איתו אתם יוצאים לטיולים. עם עוצמת האור החזקה שלו (המגיעה ל 100 מטר) הוא יכול להציל אתכם בכל מצב. ניתן אפילו להשתמש בו לצורך הבהוב וסימון.

מודעות פרסומת