רקע על תוכנת יוניטי

תוכנת יוניטי

לבטח, כבר שמעתם על תוכנת יוניטי, אך אין מדובר על תוכנה כי אם בעצם על מנוע. מנוע זה הינו מנוע גרפי שחוצה את הפלטפורמות ונועד לשמש משחקי ווידאו למחשב, קונסולות, טלפונים חכמים ואתרי אינטרנט. מנוע זה, פורסם בתחילת שנת 2005, בכנס המפתחים העולמי של חברת אפל והיא תומכת ב15 פלטפורמות עד גרסה 5. בשפה הטובה ביותר לתכנות ביוניטי, הינה #C. באמצעות שפה זו, ניתן לתכנת בעזרת שלוש שפות שונות שכוללת גם את שפת JAVA SCRIPT. יש לציין, כי שימוש עם שפת #C הינה נוחה יותר לשימוש וניתן להגיע לתוצאות מרשימות. כל המתכנתים הידועים של יוניטי, משתמשים בשפה זו. השפה השנייה ביוניטי הינה, JS , אשר שונה מהשפה הרגילה של בניית אתרים ואין לה קשר לשפות תוכנה אחרות והיא נקראת גם UNITY SCRIPT. שפת התכנות בתחום המשחקים שהיא האחרונה ברשימה הינה שפת BOO,  שהיא אינה נוחה בעליל ואינה מומלצת למשתמשים.

היכולות העוצמתיות של יוניטי

ניתן למצוא יכולות רבות ומרשימות כאשר משתמשים עם תוכנת יוניטי. אם כאשר מעוניינים ליצור משחקי דו ותלת ממד. היכולת הבולטת ביותר בתוכנה זו, הינה יכולת הציור שלה. מדובר על מנוע עוצמתי ביותר שמכיל שתי  גרסאות, אשר האחת הינה חינמית להורדה וניתן בהחלט להגיע באמצעותה לתוצאות מרשימות ואינה נופלת מגרסת PRO , אשר יש לה אפקטים גרפיים וניתן להוסיף באמצעותה סרטון בתחילת המשחק, בתוספת של כמה אופציות. גם היוניטי החינמי, הינה מעולה.  ניתן ליצור משחקים רבים באמצעות היוניטי, כגון WINDOWS LENOX, OSM, WII, פלייסטיישן וכן אקס בוקס. פיתוח המשחקים באמצעות מנוע יוניטי, הינה פעולה פשוטה וזו אחת המתוכנות המתקדמות, האיכותיות לפיתוח משחקים.

תוכנת יוניטי

אלפי משחקים פותחו באמצעות – יוניטי

יש לציין, כי אלפי משחקים כבר פותחו באמצעות תוכנת יוניטי. מאות משחקים כבר שוחררו לרשת לאותן הפלטפורמות ונמצאים בשימוש ע"י המון גולשים ברשת. שימוש במנוע זה, עשוי להתאים לאנשים שיש להם יכולות גרפיות.  ניתן למנות יתרונות רבים באמצעות שימוש עם יוניטי לפיתוח משחקים ואלה הם:

  • ניתן לתכנת באמצעות יוניטי בשלוש שפות תכנות שונות
  • ניתן הגיע לתוצאות מרהיבות בשימוש עם מנוע ייחודי זה
  • מדובר על מנוע עוצמתי
  • קשת רחבה של אפקטים גרפיים

מי שמעוניין להתפתח בתחום יצירת משחקי אינטרנט, יוכל להשתלב בתחום המבוקש, במיוחד אם ידע היטב להשתמש ולהתקדם באמצעות מנוע היוניטי. יש שלומדים את תוכנות פיתוח משחקי המחשב באמצעות קורסים מיוחדים ומשתלבים בתחום העבודה שנחשב למבוקש ביותר.

מודעות פרסומת