איך לבחור נעלי כדורגל

נעלי כדורגל

הקיץ הגיע ואנשים רבים, גברים נשים ילדים ומבוגרים, חוזרים לפעילות ספורטיבית שלא התאפשרה בחודשי החורף. כדורגל היא אחת הפעילויות הספורטיביות הפופולאריות ביותר בארץ, והיא אהובה על אנשים רבים. כאשר אנו יוצאים למשחק כדורגל חשוב ללבוש בגדים קלילים ומתאימים ולהצטייד בנעלי כדורגל טובות. אז איך לבחור נעלי כדורגל? כמה טיפים בהמשך.

לפני שניתן טיפים לבחירת נעלי כדורגל, חשוב לדעת כי בחירה זאת חייבת להיות איכותית ולהתבסס על התאמה ובדיקה מקיפה לפני הקנייה. נעל שאינה מתאימה לסוג הספורט שבחרנו, כמו למשל כדורגל, יכולה לגרום לבעיות רפואיות ברגליים כמו שברי מאמץ, דלקות וכאבים בגידים, ואף להקרין לכאבים באזורים אחרים בגוף כמו לברכיים ולירכיים. אנשים רבים שאינם משתמשים בנעליים המתאימות לסוג הספורט, מתלוננים על כאבים מסוג זה תכופות.

כיצד בוחרים נעלי כדורגל

נעלי כדורגל בוחרים קודם כל לפי הייעוד. כאשר אתם מחפשים נעלים לכדורגל בין אם בחנויות מקוונות ובין אם בחנות ספורט, חשוב להסביר או לוודא כי הנעל מתאימה לכדורגל. נעל זאת גם תראה כמו נעל כדורגל וזאת בשל מאפיינים ברורים שהיא מכילה.

מאפייני נעלי כדורגל – המאפיינים של נעליים אלו הינם סוליות פקקים שמתאימות למשטחי דשא. הפקקים הם פקקים קטנים או גדולים יותר הנראים בצורתם מעט כמו סכינים. חשוב להתאים את פקקי הנעליים למשחק על דשא, או למשחק על פרקט ומשטחים קשים. נעליים למשחק על פרקט כמו למשל במשחק קט רגל, הינן נעלי כדורגל בעליות סוליות חלקות. נעלי כדורגל מסוג זה מתאימות יותר לילדים המשחקים כדורגל במקומות דשא בלבד.

נעלי כדורגל

בדיקת הנעל – כדי לבדוק שנעלי הכדורגל שלכם טובות חשוב לשים לב כי הן מתאימות למשטח שבו משחקים כדורגל, למידת הרגל, ויש ולוודא כי הן שומרות על יציבות הרגל והרגל יציבה בתוכן.  חשוב לשים לב שהנעל עשויה מחומר קשיח עמיד בפני בעיטות, וכי הפקקונים בנעל עשויים חומר שאינו רך אלא קשיח.

עיצוב הנעל – עוד אלמנט חשוב בעיקר שרוכשים נעלי כדורגל לילדים. ילדים שמשחקים כדורגל שמים את הדגש לא רק על ההישגים והתוצאות אלא גם על המראה שלהם במשחק הכדורגל.

חליפת כדורגל ונעל כדורגל ממותגת מסייעת מאד להעלאת המוטיבציה של הילד, והעלאת בטחונו העצמי על המגרש ומחוצה לו. שימו לב שהדבר תקף לעיתים גם לגבי מבוגרים שרוצים להראות טוב בעת המשחק. לכן חשוב להצטייד בדגמים איכותיים של נעליים כמו למשל דגמים של NIKE, הנחשבים יצרנים מעולים בכל הנוגע לנעלי כדורגל, ושאר מותגים המתמחים בייצור נעלי כדורגל איכותיות.

מודעות פרסומת