3 סיבות ללמוד בהאקריו

סיבות ללמוד בהאקריו

לא מעט אנשים מתלבטים לגבי איזה קורס ברצונם ללמוד. בין אם מטרת ההרשמה הינה להעשיר את הידע המקצועי ולפרוח בתחומים נוספים, בין אם המטרה להתמחות בתחום אחד ספיציפי ולהפוך בו מומחים ובין אם הרעיון עדיין לא ברור במאת האחוזים, כולנו רוצים ללמוד אצל הכי טובים.

אנחנו רוצים שסביבת הלימוד תהיה נעימה, שיהיה נוח לשבת, שניתן יהיה לקלוט את החומר כמו שצריך. מלבד זאת, אנו רוצים להקשיב למקצוענים ביותר בתחום אותו אנו לומדים. אנו רוצים שכאשר אנו שואלים שאלה נקבל עליה את התשובה המדיוקת והמקצועית ביותר, שהמידע אותו אנו קולטים יועבר בצורה מעניינת ובכלל, רוצים להרגיש שאנחנו באמת מרחיבים את האופקים שלנו ולא פחות חשוב, מקבלים את התמורה ההוגנת לכסף הרב אותו אנו משלמים. ובכן, בהאקריו אתם מקבלים הכל והרבה יותר מזה. מדובר במסגרת לימודית – עיונית ומעשית מעשירה שמציעה לתלמידיה אינספור קורסים בתחום ההייטק החל מתכנות, דרך סייבר, קורס קידום אתרים, רשתות חברתיות עיצוב גרפי, ניהול רשתות וזה רק הקצה של הקצה של הקרחון. הרשו לנו לספר לכם על 3 סיבות שבזכותן אתם חייבים ללמוד בהאקריו.

סיבות ללמוד בהאקריו

  1. האקריו יו משלבת בתעשיית הההייטק סטודנטים שסיימו את לימודיהם בהצלחה – להאקריו יש קשר מתמיד וארוך שנים עם חברות ששוחות בתעשיית ההייטק ותחומים נוספים הקשורים לקורסים הנלמדים. מכיון שהלימודים בהאקריו משלבים מסלול הכשרה הכולל סטאז׳, בסיום הקורס, הסטודנטים מוכנים לדבר האמיתי. למעשה, הסטאז׳ מקנה את הידע הרלוונטי לתלמיד בפועל, הוא מתנסה בעבודה פרקטית מול לקוחות ולכן יכול לצבור ניסיון רלוונטי בתחום אותו הוא לומד. השילוב בין השניים מאפשר לסטודנטים של האקריו למצוא עבודה מתאימה עם תום הלימודים.
  2. שיטת האקריו – צוות האקריו פיתחו שיטה ייחודית המאפשרת לבצע התאמה בין מה שמעניין את התלמיד ללמוד לבין מה שהוא באמת מסוגל ליישם בפועל. לפעמים אנחנו חושבים לכיוונים שלאו דווקא מתאימים לנו ובשביל זה האקריו נמצאת כאן, בכדי קודם כל להכווין את הסטודנט למקום שהכי מדויק לו, ממנו הוא יוכל בהווה ובעתיד להפיק את המיטב ולצמוח כמה שיותר גבוה. אז איך זה בעצם עובד? כל מועמד ללימודים עובר תהליך מיון מוקדם בשילוב עם ריאיון אישי. המטרה של שלבי המיון הינה לבדוק עד כמה המועמד אכן מתאים לעבודה בחברות ההיטק השונות. אחרי שאכן זוהתה התאמה, ניתן לתת למועמד את הביטחון ולאפשר לו ללמוד במסלול שמאפיין את הכישורים והיכולות שלו, כך יוכל לרכוש כלים ומיומנויות חדשים ולהעשיר את הידע המקצועי שלו.
  3. רמת לימודים גבוהה – מלבד העובדה שבהאקריו מקפידים להתחדש ולשנות את מסלולי הלימודים השונים בהתאם לחידושים הטכנולוגיים הקיימים בשוק, בהאקריו יו מעבירים את החומר טובי המרצים. חלקם התנסו בעבודה בשטח, חלקם מבינים את התחום לעומק וממשיכים לחקור אותו ללא הרף.

 

אז כשאתם מחליטים ללמוד קורס בתחום ההייטק, עשו לעצמכם טובה ולכו ללמוד אצל הטובים ביותר. מסלולי הלימודים של האקריו משלבים:

  • מגוון.
  • מקצועיות לאורך כל הדרך.
  • הקשבה.
  • התאמה מושלמת בין מה שהתלמיד רוצה לבין מה שהוא מקבל בפועל.
  • התחייבות לעבודה בסיום הקורס.

 

מודעות פרסומת