עגילים עם פנינים לנשים צעירות

עגילים עם פנינים

פנינה היא אבן חן מיוחדת שנוצרת בתוך קונכיות, היא אומנם מאוד נפוצה אך גם מאוד יוקרתית ונחשבת לאבן איכותית. כל מי שעונדת עגילי פנינה נחשבת ליותר אלגנטית וקלאסית, עם מראה איכותי ברמה גבוהה. האומנם, יש כאלו שיקשרו את עגילי הפנינה לנשים מבוגרות, אך כיום יש עיצובים מעניינים ומאוד מרעננים של עגילים עם פנינים לנשים צעירות. הפנינה עשויה מחומר אורגני שנוצר מהפרשות של צדפות מסוימות. מאחר שיש מגוון פנינים, לכל פנינה שווי שונה בייחוד שמדובר בתכשיטים. כידוע, ענק פנינים הוא מאוד יוקרתי ויש לו מחיר גבוה, לכן בדרך כלל נשים ממעמד גבוה עם ממון רב עונדות הרבה פנינים. המחיר תלוי בניקיון האבן ובגודל שלה, כך שהעלות משתנה בהתאם.

איך לזהות פנינים אמיתיות?

יש מגוון גדול של עגילים עם פנינים, המגוון הוא גדול מאחר שיש אינספור שילובים שניתן ליצור. הפנינה היא בצבע לבן מלוכלך, היא בדרך כלל מתאימה לזהב, החיבור הוא מושלם וניתן לראות תכשיטים רבים שמשלבים בין השניים. בנוסף, גם לכסף או זהב לבן כמובן יש חיבור מאוד יפה לפנינה וכל אחת בוחרת את השילוב שלה בהתאם לטעם האישי. חשוב מאוד לרכוש פנינים אך ורק מחנות ידועה ומוכרת, אשר מוכרת תכשיטים איכותיים. ישנם מקומות רבים שמוכרים פנינים מזויפות ועדיין גובים מחיר של פנינים אמיתיות. שימו לב כי פנינה אמיתית נראית שונה ממזויפת, שכן האמיתית לא תהיה עגולה וסימטרית, מאחר שהיא תוצר של הטבע ולא של מפעל. שנית, במידה ותרכשו שרשרת פנינים, תוכלו לבדוק אם כל הפנינים נראות זהות, אם כן כנראה שזה זיוף. מאחר שהפנינים הן תוצר של הטבע, קרוב לוודאי שלא תוכלו למצוא מספר פנינים זהות לחלוטין. פנינים אמיתיות מכילות פגמים והן אינן חלקות או מעוצבות כפי הפנינים המזויפות.

מראה אופנתי ועכשווי

בכדי להצעיר את המראה וליהנות מעגילי פנינה בכל גיל, מומלץ לשלב את הפנינה עם חומר גלם נוסף וכמובן להימנע מענידה של סטים, לדוגמא עגילי פנינה ושרשרת פנינים, מאחר שזה בהחלט מראה מבוגר וישן. בכל מקרה, עגילים עם פנינים לנשים צעירות הפך להיות טרנד בולט אצל צעירות רבות, במיוחד פאשניסטיות תל אביביות שיודעות מה האופנה העכשווית. הגיע הזמן שגם לך יהיה זוג עגילי פנינה בקופסת התכשיטים, שתוכלי להתגאות ולענוד אותן באירועים מיוחדים, או אפילו ליהנות מהם ביום יום.

מודעות פרסומת